Adminisztratív diákmunka (Központi könyvelés)

Adminisztratív jellegű munkára keresünk 1 fő, 18. életévét betöltött, talpraesett, nappali tanulmányokat folytató diákot. Leendő diákunk iskolai elfoglaltságához alkalmazkodunk, de előnyben részesítjük azt a jelöltet, aki legalább 3-4 nap /hét tud munkavégzést vállalni (minimum 24-32 óra).

Főbb feladatok

  • Könyvelési adminisztrációs feladatok támogatása
  • Beszállítói számlák (külföldi) rögzítése és ellenőrzése
  • Adatrögzítés excelben

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági tanulmányok folytatása főiskolán
  • vagy egyetemen
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Windows (Excel) felhasználói ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Multi környezetben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Pontosság, precizitás, kitartás

Pozíció pontos megnevezés: Adminisztratív diákmunka (Központi könyvelés)
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Central Accounting
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben