Adminisztratív diákmunka (Szállítmányozás)

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve.

Főbb feladatok

  • Időkapu software kezelése, adminisztráció
  • Kapcsolattartás szállítmányozó cégekkel
  • EKAER ügyintézés, ellenőrzés
  • Riportok készítése
  • Szállítmányozással foglalkozó kollégák munkájának segítése

Szakmai elvárások

  • Gazdasági, műszaki tanulmányok folytatása előny
  • Angol nyelvtudás szükséges
  • PC felhasználói ismeretek (Word, Excel)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Multi környezetben és/vagy logisztika területén szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség

Pozíció pontos megnevezés: Adminisztratív diákmunka (Szállítmányozás)
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: MP&L vám és szállítmányozás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidőben