Beállító operátor - HPV

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve. Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Főbb feladatok

  • Automata gép hibáinak feltárása és elhárítása (anyag elakadás; kisebb géphibák)
  • Gyártósori átállások elvégzése
  • Folyamatok kontrollálása a megfelelő dokumentumok alapján
  • Napi ellenőrzések, mérések elvégzése
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Karbantartók támogatása
  • Kisebb hibák elhárítása, hibakeresés
  • PLC vezérelt gépek, robotok alapszintű kezelése

Szakmai elvárások

  • Műszaki rajzértelmezési ismeret
  • Jó műszaki érzék

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Megpályázott Szakirányú szakközép- vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • SPC ismeret
  • PLC vezérelet gépek kezelési ismeretei
  • Robot működtetésben jártasság

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: formázás, keményforrasztás, hegesztés, csőhajlítás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Tudás és tapasztalatátadási képesség
  • Jó kommunikációs készség

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Beállító operátor - HPV
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: HPV& Thermal Management
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben