CNC Gépbeállító - Kompresszor megmunkáló

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, közel 30 éve. Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 150 gépből álló, magas technológiájú CNC megmunkáló központokkal, esztergákkal, robotokkal rendelkező Klíma Kompresszor gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • 3-5 tengelyes CNC maró gépek, 1 és 2 orsós esztergák beállítása
  • CNC megmunkáló programok (Fanuc) értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel történő mérése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje.
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Mérőeszközök beállítása, mérőgépes protokollok kiértékelése

Szakmai elvárások

  • Minimum 3-4 éves CNC szakmai tapasztalat
  • Gépi forgácsoló szakmai végzettség
  • OKJ-s CNC forgácsoló és/vagy programozó végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Összetett műszaki rajzok ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: mángorlás, köszörülés, polírozás, indukciók edzés, dugattyúk teflonbevonatozása

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Pozíció pontos megnevezés: CNC Gépbeállító - Kompresszor megmunkáló
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Compressor Machining
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben