Elektromos karbantartó

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Főbb feladatok

  • Automata és fél-automata összeszerelő gépek, CNC vezérlésű megmunkáló gépek, ipari robotok működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Szakmai elvárások

  • Minimum 3 éves CNC vagy PLC vezérlésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Elektromos rajzok magas szintű ismerete
  • PC és MS Office alapismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • FANUC CNC vezérlő ismeret
  • EPLAN program ismerete
  • Allen Bradley és/vagy Siemens, stb. PLC programozási tapasztalat
  • FANUC, KUKA vagy ABB robot ismeret
  • Angol nyelv ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Minőségtudatosság

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Elektromos karbantartó
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Compressor Machining
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben