Festőgépsor kezelő

Főbb feladatok

  • Gépbeállítás, korrekciózás és gépek teljes körű kezelése;
  • A dugattyú bevonási technológiában való részvétel,
  • a folyamat felügyelete, kisebb elakadások kezelése, kisebb javítások elvégzése;
  • Karbantartókkal kapcsolattartás;
  • Kémiai anyagok adagolása, festékek kezelése;
  • Vegyi laborral kapcsolattartás;
  • Alapmérések elvégzése, mérési eredmények rögzítése mérőlapon, szükséges beavatkozások megtétele.

Szakmai elvárások

  • PLC vezérlésű gépe(ke)n szerzett tapasztalat;
  • Műszaki jellegű középfokú végzettség előny;
  • Autófényezésben szerzett gyakorlat előny;
  • Szemcseszórásban vagy festőgépen szerzett tapasztalat előny;
  • Számítógép ismeret;
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  • Magasan képzett szakmai csapat;
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére.

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • Precizitás, pontosság;
  • Minőségtudatosság.

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Festőgépsor kezelő
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Compressor Machining
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben