Foglalkozás-Egészségügyi ápoló

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve.

Főbb feladatok

  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok szervezése, lebonyolítása.
  • Részvétel a dolgozók egészségmegőrzésében, egészséges életmódra nevelésében, munkával kapcsolatos betegségek felkutatásában, kezelésében, rehabilitációjában, pszichoszociális kóroki tényezők észlelésében, veszélyek és ártalmak kockázatának felismerésében a munkahelyek közegészségügyi-,járványügyi, ezen belül a munkaegészségügyi, elsősegélynyújtói feladatok ellátásában.

Szakmai elvárások

  • Üzemi ápoló/foglalkozás-egészségügyi szakápoló vagy diplomás ápolói végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Fizikoterápiás asszisztens
  • Gyógymasszőri végzettség

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Nyitott, segítőkész, türelmes személyiség

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Foglalkozás-Egészségügyi ápoló
Munkavégzés helye: Foglalkozás-Egészségügyi ápoló
Terület: HR
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben