Gépbeállító - FT Pre-Assy

Főbb feladatok

  • A terület gépeinek beállítása, kezelése, átszerszámozása, átállások lebonyolítása
  • Gyártósori átállások elvégzése
  • Folyamatok kontrollálása a megfelelő dokumentumok alapján
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Karbantartók támogatása
  • Kisebb hibák elhárítása, hibakeresés
  • CNC gépek alap szintű programozása, robotok alapszintű kezelése

Szakmai elvárások

  • Szakirányú szakközép- vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • Műszaki rajzértelmezési ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Megpályázott munkakörnek (csővég formázó, hajlító gépek) megfelelő gépbeállítói tapasztalat
  • SPC ismeret
  • CNC vezérlések, robotok és szervó hajtások ismerete, programok korrekciózásában szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlésű csőhajlító gépek beállításában szerzett tapasztalat
  • Alumínium csövek alakításában és csőrendszerek gyártásában szerzett tanulmány/ tapasztalat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése: formázás, keményforrasztás, hegesztés, csőhajlítás

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Tudás és tapasztalatátadási képesség
  • Jó kommunikációs készség

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Gépbeállító - FT Pre-Assy
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Fluid Transport Pre-Assy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben