Gyártómérnök

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára közel 30 éve. Jelenleg, a folyamatosan fejlődő, több mint 200 gépből álló, PLC vezérlésű, automata, legújabb technológiai fejlesztéseket tartalmazó Klíma Kompresszor összeszerelő gyártóterületünkre keresünk szakmailag tapasztalt kollégákat, mint:

Főbb feladatok

  • Automata összeszerelő gyártósorok, berendezések felügyelete
  • Gyártási mutatók fejlesztése (hatékonyság, selejtarány, minőség, BTS)
  • Új termékek bevezetésének, gyártásba vitelének támogatása
  • Termék váltások bevezetése, gyártósori megvalósítása

Szakmai elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves gyártástámogatási, folyamatmérnöki munkatapasztalat
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Robotprogramozási ismeretek
  • Kamerarendszerek ismerete
  • PLC programozási ismeretek
  • Társalgási szintű (írás/olvasás) angol nyelvtudás
  • AutoCAD vagy más tervezőprogram használat
  • Minőségbiztosítási eszközök ismerete

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Gyártómérnök
Munkavégzés helye: Gyártómérnök
Terület: Compressor Assy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben