Gyártósori operátor

Egy jó munkahelyen megbecsülnek és hosszútávra tervezhetek, nem kell attól félnem, hogy késve és pontatlanul kapok fizetést, biztonságos és igényes környezetben dolgozhatok, akár az egész családommal! Ilyen munkahelyen szeretek dolgozni! Szeretnél hasonlóan érezni munkahelyeddel kapcsolatban? És mindezt megosztani barátaiddal is? Ha igen, nálunk a helyed és hozd magaddal ismerőseidet is anyagi elismerés fejében!

Főbb feladatok

  • Alkatrészek összeszerelése, gépek kiszolgálása

Szakmai elvárások

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos vagy 12 órás munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, azonban pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes juttatási csomag:
  • Alapbér - munkatapasztalatot függően emelkedhet, béren kívüli juttatások (kafetéria, már az első teljes hónaptól jár!; bónuszok: jelenlét, minőségi és termelékenységi mutatók alapján járnak, műszakpótlék), gyártásban szerzett tapasztalat esetén KIEMELKEDŐ bérezést adunk!
  • Új munkatárs Ajánlási bónusz rendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződések
  • Családias és rendezett munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Pontosság
  • Minőség tudatosság
  • Monotonitás tűrés

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Gyártósori operátor
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Egyéb
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben