Méréstechnikus

Jelenleg, a folyamatosan fejlődő Klíma Kompresszor területünkre keresünk egy szakmailag tapasztalt kollégát:

Főbb feladatok

  • Beszállított- és saját gyártású alkatrészek minőség ellenőrzése
  • Általános és speciális mérőeszközök használatával, alkatrészek mérése

Szakmai elvárások

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Mérőeszköz használatában szerzett gyakorlat. (koordináta mérőgépen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • Személyi számítógép felhasználó szintű ismerete
  • 12 órás folyamatos műszakrend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Mérőgép programozásban való jártasság
  • Úgy önálló, mint csapat munkában történő munkavégzésre alkalmasság, tapasztalat

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Különféle technológiák megismerése

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Méréstechnikus
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Alba Quality
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben