Mérnök gyakornok (Szerszámműhely)

A dél-koreai tulajdonú Hanon Systems a világ második legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, üzemanyag-továbbító rendszereket, valamint hűtőközeg továbbító rendszereket tervez és gyárt a legnevesebb autómárkák számára immár 26 éve. Jelenleg 1 fő, 18. életévét betöltött, talpraesett, nappali tanulmányokat folytató diákot keresünk a Gyártásfolyamat fejlesztés + szerszámműhely területre.

Főbb feladatok

  • Gépalkatrész rendelési igénylők megírása, nyomon követése
  • Műhelyrajzok készítése egyedi alkatrészekhez
  • Heti anyag-, és szerszámfogyás nyomon követése, utánrendelése (ajánlatok Bekérése, igénylők megírása, követése)
  • Problémás műhelyrajzok egyeztetése a megrendelőkkel
  • Problémás bevételezések/anyagszámlák kitisztázása

Szakmai elvárások

  • Műszaki tanulmányok folytatása, műszaki rajzismeret
  • Windows környezet felhasználói ismerete;
  • ANGOL alap szintű ismerete
  • Pontosság, precizitás, kitartás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Multi környezetben szerzett tapasztalat, PRO-E, Auto-Cad ismerete

Pozíció pontos megnevezés: Mérnök gyakornok (Szerszámműhely)
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: Facility
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidőben