Minőségügyi mérnök - Pécs

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Hanon Systems Hungary Kft. Székesfehérváron közel 30 éve gyárt és szállít be klímarendszereket a legnevesebb autómárkák számára. A Hanon Systems 2019-ben PÉCSEN is megkezdi működését és 2020-ban egy új zöldmezős beruházást létesít. A pécsi Hanon gyár hűtőközeg-továbbító rendszereket fog gyártani. Keressük kollégáinkat, akik már a kezdő csapatban ott lesznek velünk!

Főbb feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel
  • Részvétel a gyártási dokumentumok (FMEA, CP, Flow chart) tervezésében, készítésében - ezen dokumentációk ellenőrzése,
  • A korábbi lessons learnt dokumentációba/folyamatba való integrálásának felügyelete
  • A meglévő termékek minőségi mutatóinak összegyűjtése, a kereszt funkcionális csapat számára rendszeres megbeszéléseken ezek prezentálása
  • Kapcsolattartás a tervezéssel és a gyártással, havi folyamatos fejlesztési értekezletek szervezése, vezetése a tervezés és gyártás részvételével.
  • Beszállítói, vevői látogatások, megbeszélések támogatása, 8D riportok készítése, ok elemzések vezetése
  • Részvétel a belső auditokon, sori validálásokon
  • APQP folyamat koordinálása / proto építések felügyelete a vevői követelmények figyelembe vételével
  • Mérőlabor munkájának felügyelete

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész, villamos)
  • 4-5 év minőségirányításban szerzett tapasztalat (tömeggyártás)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Preferált német nyelvtudás

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Új induló gyári környezet

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Minőségügyi mérnök - Pécs
Munkavégzés helye: Pécs
Terület: Alba Quality
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben