Projekt mérnök - Pécs

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Hanon Systems Hungary Kft. Székesfehérváron közel 30 éve gyárt és szállít be klímarendszereket a legnevesebb autómárkák számára. A Hanon Systems 2019-ben PÉCSEN is megkezdi működését és 2020-ban egy új zöldmezős beruházást létesít. A pécsi Hanon gyár hűtőközeg-továbbító rendszereket fog gyártani. Keressük kollégáinkat, akik már a kezdő csapatban ott lesznek velünk!

Főbb feladatok

  • Újonnan bevezetésre kerülő termékek gyártó rendszereinek fejlesztése, telepítése
  • Új termék bevezetésének koordinálása szorosan együttműködve a gyártással
  • Termékváltozások bevezetésének koordinálása
  • Kapcsolattartás termékfejlesztéssel, beszerzéssel, gyártással, beszállítókkal
  • Gép és eszközbeszállítók koordinálása és támogatása, árajánlatok kérése
  • Árajánlatok, jelentések, összefoglalók készítése
  • Dokumentációk elkészítése,
  • Minőségi rendszer követelmények betartása
  • Prototípus gyártás szervezése

Szakmai elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • 3-4 éves gyártási tapasztalat, projekt menedzsment ismeretek

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Új induló gyári környezet

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Angol nyelv középfokú szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Újdonságra való nyitottság
  • Jó szervezőkészség

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Projekt mérnök - Pécs
Munkavégzés helye: Pécs
Terület: Fluid Transport Assy
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben