Termékfejlesztő mérnök

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik. Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Főbb feladatok

  • Klímarendszer alkatrészek tervezése, fejlesztése nemzetközi együttműködésben
  • Minőségügyi dokumentumok készítése: Termékspecifikáció, DFMEA, DVPR, SC
  • Mérnöki adatbázisok kezelése
  • Prototípusok építése, tesztelés koordinálása, kiértékelése, riportolása
  • Együttműködés mérnök csoporton belül (CAD, FEA, teszt labor), más osztályokkal (PM, Beszerzés) és beszállítókkal
  • Vevői és belső megbeszélések támogatása, esetenként utazással
  • Költségcsökkentési ötletek megfogalmazása, megvalósításban való részvétel

Szakmai elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Irodai szoftverek ismerete (MS Office)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Mit ajánlunk/Juttatások

  • Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Személyiségbeli elvárások, kompetenciák

  • Jó kommunikációs, előadói és szervező készség, nyitott személyiség
  • Csoportmunkára való képesség, vevő központúság
  • Hajlandóság üzleti utazásra

Állás adatai

Pozíció pontos megnevezés: Termékfejlesztő mérnök
Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Terület: HVAC-CAD
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben